Logo firmowe VITAPOL

O nas • Vitapolmusztarda ognisty duet
We are sorry. This content is not yet available in english.

Firma VITAPOL Sp. J. powstała w 1989 roku z mieszanki WIEDZY, PASJI izamiłowania DO TEGO CO DOBRE. Firma na swoją siedzibę wybrała malowniczemiasto, jakim jest Podkowa Leśna. Obecnie nasz zakład zatrudnienia 16-40 osób,w zależności od sezonu.

Początkowo firma produkowała przetwory owocowo-warzywne wg klasycznych polskich receptur.Była to głównie produkcja pod marką VITAPOL na rynek polski. Z czasem realizowaliśmytakże zlecenia eksportowe, często współpracując z większymi podmiotami. W ciąguostatnich 10 lat z sukcesem wprowadziliśmy do naszej oferty wiele nowości, jak soki 0% cukru, konfitury, czy musztardy. Te osiągnięcia zachęcają nas dociągłego wysiłku i poszukiwań nowych smaków.

Wszystkie produkty firmy oparte są na własnej, „domowej” recepturze. Doprodukcji wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane owoce i warzywa. Niestosujemy sztucznych konserwantów, barwników i chemicznych aromatów. Firma kładzietakże duży nacisk na ekologię i dbałość o środowisko, dlatego też wszystkienasze produkty pakowane są w opakowania podlegające recyklingowi.

W ofercie firmy znajdują się obecnie syropy wysokosłodzone, soki bezcukrowe,soki z kiszonych warzyw o właściwościach oczyszczających i antyseptycznych,konfitury, zupy, marynaty, specjały staropolskie jak żur, chrzan, barszcz ikilka rodzajów musztard oraz ketchupów.

Naszym HITEM, uznanym przez Organizację Slow Food jest żur staropolski,chrzan tarty, ćwikła i konfitura z borówki z gruszą. Program "DoceńPolskie" w wyróżnił nasz koncentrat barszczu czerwonego, ogórki konserwowew occie winnym, musztardę miodową, żur staropolski, śliwki w occie winnym,żurawinę staropolską i sok z kiszonego buraka. Dzieci uwielbiają naszketchup, stworzony specjalnie dla nich, a dbający o kondycję sportową i figuręFIT chętnie sięgają po nasz sok żurawinowy bez dodatku cukru jako dodatekdo wody mineralnej. 

Zapraszamy Państwa serdecznie do spróbowania naszych specjałów i do rozsmakowaniasię w naszych produktach.©VITAPOL | All rigts reserved | Podkowa Leśna 2018Walcz ze spamem! | Realization: boshentz | Valid CSS and HTML
Facebook

Polub nas na facebook

We use cookies to gather information related to the use of this website. You can turn this mechanism off in your browser settings. Using our website without changing cookie settings, means they will be stored in your device.x