Logo firmowe VITAPOL

O nas • Vitapolsok z buraka
We are sorry. This content is not yet available in english.

Firma VITAPOL Sp. J. powstała w 1989 roku z mieszanki WIEDZY, PASJI i zamiłowania DO TEGO CO DOBRE. Firma na swoją siedzibę wybrała malownicze miasto, jakim jest Podkowa Leśna. Obecnie nasz zakład zatrudnienia 16-40 osób, w zależności od sezonu.

Początkowo firma produkowała przetwory owocowo-warzywne wg klasycznych polskich receptur. Była to głównie produkcja pod marką VITAPOL na rynek polski. Z czasem realizowaliśmy także zlecenia eksportowe, często współpracując z większymi podmiotami. W ciągu ostatnich 10 lat z sukcesem wprowadziliśmy do naszej oferty wiele nowości, jak soki 0% cukru, konfitury, czy musztardy. Te osiągnięcia zachęcają nas do ciągłego wysiłku i poszukiwań nowych smaków.

Wszystkie produkty firmy oparte są na własnej, „domowej” recepturze. Do produkcji wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane owoce i warzywa. Nie stosujemy sztucznych konserwantów, barwników i chemicznych aromatów. Firma kładzie także duży nacisk na ekologię i dbałość o środowisko, dlatego też wszystkie nasze produkty pakowane są w opakowania podlegające recyklingowi.

W ofercie firmy znajdują się obecnie syropy wysokosłodzone, soki bez cukrowe, soki z kiszonych warzyw o właściwościach oczyszczających i antyseptycznych, konfitury, zupy, marynaty, specjały staropolskie jak żur, chrzan, barszcz i kilka rodzajów musztard oraz ketchupów.

Naszym HITEM, uznanym przez Organizację Slow Food jest żur staropolski, chrzan tarty, ćwikła i konfitura z borówki z gruszą. Program "Doceń Polskie" w wyróżnił nasz koncentrat barszczu czerwonego, ogórki konserwowe w occie winnym, musztardę miodową, żur staropolski, śliwki w occie winnym, żurawinę staropolską i sok z kiszonego buraka. Dzieci uwielbiają nasz ketchup, stworzony specjalnie dla nich, a dbający o kondycję sportową i figurę FIT chętnie sięgają po nasz sok żurawinowy bez dodatku cukru jako dodatek do wody mineralnej.

Zapraszamy Państwa serdecznie do spróbowania naszych specjałów i do rozsmakowania się w naszych produktach.©VITAPOL | All rigts reserved | Podkowa Leśna 2018Walcz ze spamem! | Realization: boshentz | Valid CSS and HTML
Facebook

Polub nas na facebook

We use cookies to gather information related to the use of this website. You can turn this mechanism off in your browser settings. Using our website without changing cookie settings, means they will be stored in your device.x